Прибавьте к обеим частям равенства x+12=43 числа 4 и -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Базина Софья.

Пошаговое объяснение:

х + 12 = 43

х + 12 + 4 + (-5) = 43 + 4 + (-5)

х + 12 + 4 - 5 = 43 + 4 - 5

х + 11 = 42

х = 42 - 11

х = 31

Отвечает Прокудин Коля.

Розглянемо дане рівняння:

x + 12 = 43

Щоб до обох його частин додати числа 4 та -5, потрібно спочатку знайти значення лівої частини:

x + 12 = 43

x = 43 - 12

x = 31

Тепер додамо 4 та -5 до обох його частин:

x + 12 + 4 - 5 = 31 + 4 - 5

x + 11 = 30

Отримали нове рівняння: x + 11 = 30. Щоб знайти значення x, потрібно від числа 30 відняти 11:

x = 30 - 11

x = 19

Відповідь: x = 19.