Розвязати рівнняня-3/4у-7=9/4у+20СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Ответ:

y =  - 9

Пошаговое объяснение:

 -  \frac{3}{4} y  - 7 =  \frac{9}{4} y + 20 \\  - 3y - 28 = 9y + 80 \\  - 3y - 9y = 80 + 28 \\  - 12y = 80 + 28 \\  - 12y = 108 \\ y = 108 \div ( - 12) \\ y =  - 108 \div 12 \\ y =  - 9

Отвечает Юницына Алина.

Розв'яжемо рівняння крок за кроком:

-3/4у - 7 = 9/4у + 20 (перенесемо -3/4у на праву сторону та 7 на ліву)

-7 + 7/4у = 20 (перенесемо 9/4у на ліву сторону)

7/4у = 27 (поділимо обидві сторони на 7/4)

у = 27 * 4/7 = 108/7

Отже, розв'язок рівняння: у = 108/7.