Середнє арифметичне чисел 1,4 і а є число 4,2. Знайди число а​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Складемо рівняння:

(1,4+а):2=4,2

1,4+а=4,2•2

1,4+а=8,4

а=8,4-1,4

а=7

Пошаговое объяснение:

Надеюсь помогла