4. Виконай завдання. Обчисли об'єм циліндра, висота якого дорівнює 4 см, а радіус осно- 2 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

h = 4 см

r = 2 см

v = s_{osn}h = \pi r {}^{2} h = 2 {}^{2}  \times 4\pi = \\  16\pi = 50.265... \:  \: cm {}^{3}