4. Узимку кілограм кабачків дорожчий ківі на 9 грн. За 3 кг кабачків Олена заплатила стільки,

скільки за 3,6 кг ківі? Скільки коштує 1 кг кабачків і 1 кг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стукалов Никита.

Ответ:

45 і 54 гривні

Пошаговое объяснение:

Нехай ціна кілограму ківі дорівнює х, тоді кілограм кабачків дорівнює х+9, тепер з цих даних складаємо рівняння:
3(х+9)=3,6x
3x+27=3,6x
-0,6x=-27
x=-27/(-0,6)=45(грн) - кілограм ківі
1)45+9=54(грн) - кілограм кабачків