3) Було куплено 3 кг бананів по 63 грн за кілограм, 2 кг ківі та 1 кг апельсинів по 55 грн за

кілограм. Середня ціна куплених фруктів 65 грн за кілограм. Скільки коштував 1 кілограм ківі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стецюк Арсен.

Ответ:

63 * 3 = 189 гривень банани по 63грн.

55 * 1 = 55 гривень апельсини по 55 грн.

2х - ціна ківі

(189 + 55 + 2х) * 6 = 65

244 + 2х = 390

2х = 390 - 244

2х = 146

х = 146 : 2

х = 73 гривень ціна 1 кг ківі

Пошаговое объяснение:

я