Чи є число 1,2 коренем рiвняння: -3,12 - x = -4,32?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сон Ната.

Відповідь:

Розв'яжемо рівняння

-3,12 - x = -4,32

-х = -4,32 + 3,12

-х = -1,2

х = 1,2

перевірка

-3,12 - 1,2 = -4,32

-4,32 = -4,32

Так, оскільки з коренем рівняння 1,2 рівняння є правильним і -4,32 = -4,32

Отвечает Волк Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение: