у двох ящиках було порівну яблук після того як із першого ящика взяли 29 яблук а з другого 11 яблук

у першому залишилося у 7 разів менше яблук ніж у другому скільки яблук було в кожному ящику спочатку помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиманова Томирис.

Позначимо кількість яблук у першому ящику як x, а у другому як y.Після того, як із першого ящика взяли 29 яблук із залишилось x - 29 яблук.Аналогічно, після того, як із другого ящика взяли 11 яблук із залишилось y - 11 яблук.За умовою, x - 29 = (1/7)(y - 11).Ми маємо дві невідомі, але маємо два рівняння. Ми можемо використати друге рівняння для того, щоб виразити x або y через іншу невідому, і підставити це значення у перше рівняння.За другою умовою, x + y = (x - 29) + (y - 11).Розкриваємо дужки:x + y = x - 29 + y - 11Скорочуємо:40 = 29 - 11Отримали неправдиве твердження. Це означає, що рівняння міститься в ньому суперечність, тому неможливо знайти розв'язок задачі.Отже, дана задача має помилку або не достатньо умов, щоб знайти розв'язок.