Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки у виразі 8(2a-3b+1)-2(5-3a-12b). Знайдіть значення

виразу, якщо а = 2,1, b = -1,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ: 44,2

Пошаговое объяснение:

8(2a-3b+1)-2(5-3a-12b) = 16a - 24b + 8 - 10 + 6a + 24b = 22a - 2

якщо а = 2,1 ; b = -1,5.​

22a - 2 = 22 * 2,1 - 2 = 46,2 - 2 = 44,2