площа прямокутника дорівнюе площі квадрата зі стороною 3,2 см. одна зі сторін прямокутника дорівнюе

2 см. обчислить периметр прямокутника. ПОМОГИТЕ !

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Андрей.

Ответ:

14,24 см

Пошаговое объяснение:

Sквадрата=Sпрямокутника= 3,2×3,2=10,24

Друга сторона трикутника = 10,24/2=5,12

Рпрямокутника=(5,12+2)×2= 14,24(см)