Донька у 4 рази молодша від батька. Скільки років батькові, якщо він старший за доньку на 33 роки.

Складіть рівняння до умови задач​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Полина.

Відповідь:36 років

Покрокове пояснення:нехай сину x років, то батькові -4x, x+27

4x=x+33

4x-x=33

3x=33

x=33/3

x=11-сину

11*4=44 років батьку

Отвечает Энгель Светлана.
Вік батька х, але на 33 роки старший від батька.
Вік доньки - у 4 рази молодша від батька
33:3=11
33+11=44
Х=44