Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 3,7, а середнє арифметичне інших п'яти чисел 6,9. Знайди

середнє арифметичне цих восьми чисел. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохова Даша.

Відповідь:6.9+3,7:2=5,3

Покрокове пояснення:ось і все

Отвечает Берник Ваня.

Відповідь:

5,3

Покрокове пояснення:

(3,7+6,9)÷2=10,6÷2=5,3