Знайти корінь рівняння: х : 6,2 = 5,27 ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ивасенко Ангелина.

Для знаходження кореня рівняння ви можете використати математичну операцію зворотного до ділення, яка називається множенням.

Почнемо з даного рівняння:

х / 6,2 = 5,27

Щоб знайти корінь (х), спочатку помножимо обидві частини рівняння на 6,2 (зворотне число до ділення на 6,2):

х / 6,2 * 6,2 = 5,27 * 6,2

Це призведе до скасування ділення на лівій стороні рівняння, залишаючи лише змінну х:

х = 5,27 * 6,2

Тепер можна виконати множення справа:

х = 32,734

Отже, корінь рівняння дорівнює 32,734.