4. Визначте масу хлороводню (НСІ) який необхідно розчинити у воді для отримання 300 мл розчину з

масовою часткою HCI 26% (р=1,129 г/мл) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(p-нуНСІ) = 300 мл

w(НСІ) = 26% або 0,26

ρ = 1,129 г/мл

Знайти: m(НСІ)-?

m(p-нуНСІ) = ρ * V(p-нуНСІ) = 300 * 1,129  = 338,7 г

m(НСІ) = m(p-нуНСІ) * w(NaOH) = 338,7 * 0,26 = 88,06 г