Придбали 15 зошитів по 1,20 грн і по 1,80 грн заплативши за всю покупку 23,40 грн по скільки

зошитів кожного виду було придбано .

Ответы на вопрос

Отвечает Сухоруков Максим.
Коротка умова:
15 зошитів по 1,20грн
?-зошитів по 1,80
Розв’язання:
1) 15•1,20=18(грн) заплатили за 15 зошитів по 1,20грн
2)23,40-18=5,4(грн) залишилося після покупки 15 зошитів по 1,20грн
3)5,4 : 1,80=3(зошити) придбали по 1,80грн
Відповідь: 15 зошитів будо придбано за 1,20грн, та 3 зошити будо придбано по 1,80грн.