Для учнів 9 класів придбали 120 зошитів у клітинку та лінійку.Зошити в клітинку становлять 3/5 всіх

зошитів.Скільки було придбано зошитів у лінійку

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Ислам.
1) 120 * 3/5 = 360/5 = 72 (тетр ) - было в клетку
2) 120-72 = 48 (тетр) - было в линейку