У 6 класі 25 учнів,причому хлопців у 4 рази менше,ніж дівчат


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Ответ:

хлопці будуть х, а дівчата-4х

х+4х=25

х=5-хлопців в класі

5*4=20-дівчат у класі

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зверев Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Мальчиков — х человек

Девочек — 4х человек

Всего — 25 человек


х + 4х = 25

5х = 25

х = 25 : 5

х = 5


Мальчиков = (х) = 5 человек

Девочек = (4х) = 4 * 5 = 20 человек