Задача. Витрата корму на кожну бджолину сім’ю в грудні становить 0,85 кг, в січні – на 0,2 кг

більше, ніж у грудні, у лютому на 0,31 кг більше, ніж у січні, а в березні на 1,7 кг більше, ніж у грудні. Скільки корму потрібно для годівлі однієї бджолиної сім”ї на 4 місяці?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Анастасия.

Ответ:

5,81кг

Пошаговое объяснение:

1) 0,85+0,2=1,05кг у січні

2) 1,05+0,31=1,36кг у лютому

3) 0,85+1,7=2,55кг у березні

4) 0,85+1,05+1,36+2,55=5,81кг на 4 місяці