Ціна товару двічі підвищувалась і кожного разу на 50% Якою стала ціна товару, якщо спочатку вона

стано- вила 16 грн.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Эльвира.

Відповідь:

Ціна товару після другого підвищення 36 гривень.

Покрокове пояснення:

1.) 50% : 100= 1,5 (грн)—неможна число додавати до відсотків тому ми 50% переробляємо у грн.

2.) 1,5 • 16 = 24 (грн)— Ціна товару після першого підвищення.

3.) 1,5 • 24 = 36 (грн)— Ціна товару після другого підвищення.