1. Запиши 3 % у вигляді десяткового дробу. А. 30. Б. З. В. 0,3. r. 0,03. 2. Запиши у відсотках

десятковий дріб 1,2. A. 120 %. Б. 12 %. В. 1,2 %. r. 0,12 %. 3. Знайди середнє арифметичне чисел 27,4; 13,9; 14,8. 4. У художній школі навчається 160 учнів. 65 % з них взяли участь у творчих конкурсах. Скільки учнів цієї школи взяли участь у творчих конкурсах? 5. Сергій купив ручку за 4 грн., що склало 25 % грошей, які були в нього. Скільки грошей було в Сергія? 6. Мотузку довжиною 260 м розрізали на три частини. Довжина першої частини склала 30 % довжини мотузки, а довжина другої - 35 %. Яку довжину має третя частина? 7. Автомобіль проїхав 3 год зі швидкістю 74,1 км/год і 2 год зі швидкістю 67,8 км/год. Знайди його середню швидкість на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцька Ірина.

Пошаговое объяснение:

знаю тільки задачу:

1)3•74,1=222,3(км)-проїхав автомобіль за 3 години.

2)2•67,8=135,6(км)-проїхав автомобіль за 2 години.

3)222,3+135,6=357,9(км)- весь шлях, який проїхав автомобіль.

4)2+3=5(год)-усього проїхав автомобіль.

5)357,9:5=71,58(км/год)

Відповідь: 71,58 км/год