3. Установіть вiдповiднiсть між вихідними речовинами та продуктами реакції: Вихідні речовини A. CH4

+ 2O2 = Б. СН2=CH2 + H2O = B. CH=CH+ 2HBr = Г. С Hg + Cl2 = Продукти реакції 1. CH,Br - CH,Br; 2. C HCl + HCl; 3. C + Hz;4. С Н - ОН; 5. CO2 + 2H2O.​

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:

A. CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O Продукти реакції: CO2 та 2H2O

Б. СН2=CH2 + H2O = СН3-СН2-ОН Продукт реакції: СН3-СН2-ОН

B. CH=CH+ 2HBr = CH2Br-CH2Br Продукт реакції: CH2Br-CH2Br

Г. С Hg + Cl2 = HgCl2 Продукт реакції: HgCl2