100 БАЛОВ 6 КЛАС Три пароплави заходять в Очаків (Миколаївська область) після кожного рейсу.

Перший пароплав здійснює свій рейс за 24 год. другий - за 30 годин, а третій - за 18 годин. Через скільки най- менше діб усі три пароплави зустрінуться в Очакові після їх од- ночасного виходу з порту?

Ответы на вопрос

Отвечает Аминев Данил.

Ответ:

Через 360 часов или 15 дней

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел.

НОК (18; 24; 30) = 360
18 = 2 * 3 * 3

24 = 2 * 2 * 2 * 3

30 = 2 * 3 * 5

НОК (18; 24; 30) = 2 * 3 * 5 * 3 * 2 * 2 = 360


Через 360 часов все три парохода встретятся


1 день = 24 часа

360 : 24 = 15 дней