Знайди середне арефметичне 3,4 і 5,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Елеубаева Акмарал.

Середнє арифметичне чисел є їхнім додатком, поділеним на кількість чисел. Таким чином, щоб знайти середнє арифметичне чисел 3,4 і 5,6, потрібно їх додати, а потім поділити на їхню кількість (у цьому випадку, на 2):

(3 + 4 + 5.6) / 3 = 12.6 / 3 = 4.2

Отже, середнє арифметичне чисел 3,4 і 5,6 дорівнює 4,2.