Кут АОВ - ПРЯМИЙ , проведено промінь ОС , кут АОС= 43 ГРАДУСІВ ,промінь ОМ - бісектриса , кут СОВ .

зНАЙТИ КУТ СОМ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВИРІШИТИ

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

AOB-90

AOC-43, то COB=90-43=47

COM=47/2=23.5