На будівництво привезли 490 т будівельних матеріалів: 0,1 їх становить вапно, 0,2 цемент, решта

Скільки тонн цегли цегла. привезли на будівництво? - -​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Настя.

Ответ:

1) 490 • 0,1 = 49 (т) – вапно; 2) 490 • 0,2 = 98 (т) – цемент; 3) 490 – (49 + 98) = 343 (т) – решта. Відповідь: 343 т.

Пошаговое объяснение:

.,.,.,.,