На будівництво привезли будівельні матеріали, 5% маси яких становить вапно , 1/12-цемент , решта

6.5 т -цегла . Скільки тонн будівельних матеріалів привезли на будівництво?? пожалуйста помогите решить заранье спосибо...

Ответы на вопрос

Отвечает Казмірчук Руслан.
Всі матеріали приймаємо за х
тоді вапно-5%від х, або 0,05х
       цемент                   1/12х
решта цегла    6,5т=      6500кг
х-0,05х-1/12х=6500
0,95х-1/12х=6500
95/100х-1/12х=6500
19/20х-1/12х=6500
13/15х=6500
х=6500:13/15
х=7500 кг - всі будівельні матеріали
7500*5:100=375 кг - вапно
1/12 від 7500   7500:12*1=625 кг- цемент, хоча цього вже не просять