Задача: Обчислити периметр і площу прямокутника, якщо довжина прямокутника 23,7 см, а ширина у 3

рази менша

Ответы на вопрос

Отвечает Шматько Диана.
Ответ:
1)27:3=8(см) - ширина
2)27*2+8:2=70(см)-периметер
3)27*8=729(см2)-площа