Купили 2,5 кг помідорів та 1,5 кг огірків. За всю покупку заплатили 140,7 грн. Скільки коштує один

кілограм помідорів, якщо 1 кг огірків коштує 39 грн? Вкажіть правильну відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)72/4=18

18*2=36 - Огірки

2)7,5*3=22,5

(68,5-22,5)/2=23 - Огірки