1 кг помідорів дешевший від 1 кг огірків на 8 грн. Скільки коштує 1 кг помідорів і 1 кг огірків,

якщо за 2 кг огірків і 3 кг помідорів заплатили 201 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конышев Степа.

Ответ:

37 грн і 45 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 кг помідорів коштує х грн, тоді 1 кг огірків - (х+8) грн. Складаємо рівняння:

3x + 2(x + 8) = 201 \\ 3x + 2x + 16 = 201 \\ 5x = 185 \\ x =  \frac{185}{5}  = 37

Отже, 1 кг помідорів коштує 37 грн, а 1 кг огірків - 37+8=45 грн.

Отвечает Александрова Александра.

рототллтрирмвргркмотпгпвсгротар