Знайдіть масу кавуна, якщо 0,4 його маси становлять 2,8 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Гочияева Рада.

Ответ:

Кавун важить 7 кг

Пошаговое объяснение:

0,4 = 40%

1) 2,8 ÷ 40 = 0,07 кг (стільки становить 1% від маси кавуна);

2) 0,07 × 100 = 7 кг (стільки становить маса кавуна).

Отвечает Баландин Марк.

Відповідь:

маса кавуна становить 7 кг.

Покрокове пояснення:

2,8 кг - 40%

х кг - 100%

2,8 * 100 : 40 = 7 (кг)