Маса дині у три рази менша від маси кавуна. Знайдіть масу дині, якщо маса кавуна на 10 кг більша за

масу дині.срочно нужен ответ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Анастасия.

Відповідь:

маса дині Х

х+3*х=х+(х+10)

4*х=2*х+10

4*х-2*х=10

2*х=10

х=10/2=5 кг

маса дині - 5 кг

Покрокове пояснення: