Знайди число,якщо і)7/8 його становлять aк)5/3 його становлять bл)20% його становлять cм)240%

його становлять d

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоева Ульяна.

Пошаговое объяснение:

1) а : 7/8 = а * 8/7 = 8/7а = 1 1/7а

2) в : 5/3 = в * 3/5 = 3/5в

3) с : 20/100 = с * 100/20 = с * 5 = 5с

4) d : 240/100 = d * 100/240 = 100/240d = 5/12d