2. Задайте формулой зависимость стороны прямоугольника а от площади прямоугольника S см². A) a =

b/s B) a=s/b C) a=b*s D) a = b + S​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Кристина.

Формула, яка виражає сторону прямокутника a через його площу S, залежить від вибору однієї зі сторін прямокутника як b або s.

A) Якщо вибрати b, то з формули площі прямокутника S = a * b можна виразити b як b = S / a. Підставляючи це вираз в формулу периметру P = 2 * (a + b), отримаємо P = 2 * (a + S / a), або ж a = (S / 2)^(1/2).

B) Якщо вибрати s, то з формули площі прямокутника S = a * b можна виразити b як b = S / a. Підставляючи це вираз в формулу периметру P = 2 * (a + b), отримаємо P = 2 * (a + S / a), або ж a = (S / 2)^(1/2).

C) Формула a = b * s не є формулою, яка виражає a через S.

D) Формула a = b + S не є формулою, яка виражає a через S.

Отже, правильні відповіді на дане питання: A) a = (S / 2)^(1/2) або B) a = (S / 2)^(1/2).