1.Перенесіть усі невідомі члени рівняння у ліву частину, а відомі у праву: 9x-14=16-5x


Ответы на вопрос

Отвечает Быкадоров Георгий.
9х+5х=16-14
14х=2
14:2
х=7
Отвечает Гафарова Карина.
9x-14=16-5x
9x+5x=16+14
А ось тут я усе розставив
Далі спрощу
14x=30 а зараз можна рішати
x=30:14
x=2,14 або приблизно 2,1 або просто 2