. Першого дня майстер поклав 8 м² керамічної плит- ки, другого го - на 6 м2 більше, ніж першого, а

третьо- утричі більше, ніж другого. Скільки м2 керамічної плитки поклав майстер за ці три дні разом? Склади бу- квений вираз і знайди його значення для b = 2. Треба прямо діями

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиза.

Відповідь: 31 км.

Покрокове пояснення:

1) 10-а (км) дороги відремонтувала бригада другого дня

2) (10 a) - 2 (км) дороги відремонтувала третього дня

3) 10 + (10-a) + (10) 2 (км) всього дороги відремонтовано за три дні

Спростимо вираз:

10+ (10-a) (10 a)+2=10+10-а+20-2а=40-3а (км) - всього дороги відремонтовано за три дні.

Якщо а = 3, тоді 40 За 403 + 3 = 40 -9 =31

Отвечает Рогина Виктория.

Ответ:

1) 10-а (км) дороги відремонтувала бригада другого дня

2) (10 a) - 2 (км) дороги відремонтувала третього дня

3) 10 + (10-a) + (10) 2 (км) всього дороги відремонтовано за три дні

Спростимо вираз:

10+ (10-a) (10 a)+2=10+10-а+20-2а=40-3а (км) - всього дороги відремонтовано за три дні.

Якщо а = 3, тоді 40 За 403 + 3 = 40 -9 =31

Відповідь: 31 км.

Пошаговое объяснение: