У преший день мастер уклав 8 м2 керамічної плитки, у другий - на b м2 більше, ніж у перший, а у

третій - втричі більше, ніж у другий. Скільки м2 керамічної плитки було укладено майстром за ці три дні разом ? Склади буквений вираз і знайди його значення при b=2.

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.
1 день -8
2 день -8+b
3 день -3*(8+b)=24+3b

за три дня - 8+8+b+24+3b= 40+4b

при b=2
40+4b=40+4*2=48 (м²)
Отвечает Хотяинцева Вика.
1) ( 8 + b ) м2 ( 2 день )
2) 3( 8 + b ) = 24 + 3b ( м2 ) 3-ий день
3) 8 + ( 8 + b ) + ( 24 + 3b ) = 40 + 4b ( м2 ) всего
4) b = 2
40 + 4•2 = 40 + 8 = 48 ( м2 ) всего
Ответ 48 м2