Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 24 градуси менше за другий. Знайдіть гострі кути

цього трикутника. Укажіть менший катет

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Максим.

Ответ:

відповідь на фото......


Отвечает Райский Денис.
У прямокутного трикутника один кут завжди дорівнює 90 градусів, а сума усіх трьох кутів дорівнює 190 градусів.
То ж, маємо:
прямий кут — 90 градусів
1 гострий кут — х градусів
2 гострий кут — х-24 градусів
90 + х + х - 24 = 180
2х + 90 - 24 = 180
2х + 66 = 180
2х = 180 - 66
2х = 114
х = 114 : 2
х = 57 градусів градуси 1 кут
57 - 24 = 33 градуси 2 гострий кут
Перевіримо: 90 + 57 + 33 = 180. Відповідь вірна