У трикутнику зі сторонами 9см та 6 см проведені висоти до цих сторін. Висота, проведена до першої

сторони, дорівнює 4.Чому дорівнює висота, проведена до другої сторони? Поясніть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

Ответ:

Застосуємо відомі формули для обчислення площі трикутника:

Площа трикутника S = 1/2 * a * h_a, де a - сторона трикутника, h_a - висота, проведена до цієї сторони.

Отже, площа трикутника зі сторонами 9см та 6 см дорівнює:

S = 1/2 * 9 см * 4 см = 18 см²

S = 1/2 * 6 см * h_b

h_b = 2S / 6см = 6см

Таким чином, висота, проведена до другої сторони, дорівнює 6 см.

Пошаговое объяснение: