11. (2 б) Учням роздали порівну 128 зошитів, 64 ручки та 16 лінійок. Скільки учнів у класі? Яку

кількість зошитів, ручок та Лiнiйок отримав кожен учень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Острик Иннокентий.

Ответ:

Учнів у класі 16;

отримано кожним учнем: 8 - зошитів; 4 - ручки; 1 - лінейка

Пошаговое объяснение:

1) 128=2*2*2*2*2*2*2

   64=2*2*2*2*2*2

   16=2*2*2*2

  Отже , НОД (128,64,16)=2*2*2*2=16

  Таким чином, учнів у класі 16

2)128:16=8 (шт.) - зошитів;

3)64:16=4 (шт.) - ручки;

4)16:16=1 (шт) - лінійок

Отвечает Хотяинцева Вика.

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел:

НОД (16; 64; 128) = 16

16 = 2 * 2 * 2 * 2

64 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2

128 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2

НОД (16; 64; 128) = 2 * 2 * 2 * 2 = 16

16 : 16 = 1 (линейку) - получил каждый ученик

64 : 16 = 4 (ручки) - получил каждый ученик

128 : 16 = 8 (тетрадей) - получил каждый ученик