Домаг Завдан Домашнє завдання 1 Розв'яжіть рівняння: 1) 456 + (x - 234) = 657; 2) 786 - (x - 234) =

354; 3) (5x – 320) — 99=1111; 4) 990 (2y + 45) = 575; -​

Ответы на вопрос

Отвечает Султаггазы Каракат.

1) 456 + (x - 234) = 657;

456+x-234=657 віднімаємо 456-234=222

222+x=657

х=657-222

х=435

2) 786 - (x - 234) = 354;

786-x+234=354. додаємо 786+234=1020

1020-х=354

х=1020-354

х=666

3) (5x – 320) — 99=1111

5x-320+99=1111 додаємо 320+99

5х-419=1111

5х=1111+419

5х=1530

х=306

4) 990 (2y + 45) = 575

990 (2y+45)=575

1980y+ 44550 = 575

1980у=575-44550

1980р=-43975

396y=-8795