Знайдіть периметр квадрата, знаючи координати двох сусідніх його вершин: (2;3) і (7;3). СРОЧНО

только формулы мне не нужны сделайте пж как обычно тоисть Р= там Тото Тото и дальше также само

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

Для знаходження периметру квадрата потрібно знати довжину його сторони. Аби знайти довжину сторони квадрата за координатами вершин, потрібно знайти відстань між цими вершинами

В даному випадку, сусідні вершини мають координати (2;3) і (7;3), тобто розташовані на одній горизонтальній прямій. Відстань між ними дорівнює різниці їх координат за модулем:

|7 - 2| = 5

Отже, довжина сторони квадрата дорівнює 5, а периметр квадрата складає:

P = 4s = 4 * 5 = 20

Отже, периметр квадрата з вказаними координатами вершин дорівнює 20