На двох котушках є 94 м мотузки. Після того як з першої котушки використали 12 м мотузки, на ній

залишилось на 6 м мотузки більше, ніж на другій. Скільки метрів мотузки було на кожній котушці спочатку? Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть на первой было Х, а на второй Y

тогда X+Y = 94

X = 94- Y

и Х -12 = Y+6

94-Y-12 = Y+6

82-6 = 2 Y

76 = 2 Y

Y = 38 м - на второй

94-38 = 56м - на первой

проверим 56+38 = 94 - верно

56-12 = 38+6

44 = 44 - верно