на двох котушках є 94 м мотузки. після того як з першої котушки використали 12 м мотузки, на ній

залишилося на 6 м мотузки більше ніж на другій . скільки метрів мотузки було на кожній котушці спочатку? розвязати за допомогою рівняння ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество верёвки на 1-й катушке, м.

y - исходное количество верёвки на 2-й катушке, м.

Система уравнений:

x+y=94; y=94-x

x-12=y+6; y=x-12-6=x-18

94-x=x-18

94+18=x+x

x=112/2=56 м верёвки было изначально на 1-й катушке.

94-56=38 м верёвки было изначально на 2-й катушке.