Один з двох доданків дорівнює 16,8, що складає 0,35 від суми. Знайди другий доданок.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гочи Бодя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

х+у=с;

х=16,8

у=16,8*100%:35%=48.

с=48+16,8=64,8.

Відповідь:

16,8+48=64,8.