Розв’яжи рівняння 1) х - 60 * 100 = 3500 2) 630 : с = 140 - 50


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.

Ответ: 1.х = 9500

2. с = 7.

Пошаговое объяснение:

1.Потрібно знайти значення змінної х. Спочатку перенесемо -60 * 100 на праву сторону рівняння, щоб отримати х в одиночному виді:

х - 60 * 100 = 3500

х = 3500 + 60 * 100

х = 3500 + 6000

х = 9500

2.Потрібно знайти значення змінної с. Спочатку виконаємо ділення на правій стороні рівняння:

630 : с = 140 - 50

630 = с * (140 - 50) (перенесемо с на ліву сторону, зведемо з правої сторони дужки)

630 = 90с

с = 630 / 90

с = 7