Сума трьох доданків дорівнює 56. другий доданок складає 20% від суми і 40% від першого доданку.

Знайдіть кожен доданок

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Денис.

Ответ: 1=28; 2=11,2; 3=16,8

Пошаговое объяснение:

1. 56 - 100%                               2 доданок= (56*20)/100= 11,2

2 доданок - 20%

2. 1 доданок - 100%          1 доданок = (11,2*100)/40= 28

   11,2 - 40%

3. 3 доданок = 56-(11,2+28)=16,8

Отвечает Молоков Миша.

Ответ:

1(д)-28

2(д)-11,2

3(д)-16.8

Пошаговое объяснение:

  1. сначала нужно узнать 2 доданок 56/100*20=11,2
  2. теперь узнаем 1 доданок 11,2/40*100=28
  3. и узнаем 3 доданок 56-(28+11.2)=16,8