Сума трьох доданків 96. Перший доданок дорівнює 30% суми і становить 60% другого доданку . Знайдіть

третій доданок

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:третий додонок=19,2

Пошаговое объяснение:перший доданок=96/100*30=28,8

Второй доданок=28,8/60*100=48

28,8+48=76,8

96-76,8=19,2