Срочно даю 60Б ПОЖАЛУЙСТА 3 точки А до площини и проведено перпендикулярні похилі АВ і АС.

Знайдіть відстань від точки А до площини о, якщо довжина відрізка ВС дорівнює 10см, а похилі АВ і АС утворюють із площиною а кути по 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

З огляду на те, що кути між похилою та площиною складають 45°, то можна вважати, що трикутник АВС є прямокутним із прямим кутом у точці А.

Оскільки АВ і АС є похилими, то можна скористатися теоремою Піфагора, щоб знайти довжину АВ або АС:

AB² = AC² = BC² = (10/√2)² = 50

Таким чином, довжина кожної з похилих становить √50 = 5√2 см.

Щоб знайти відстань від точки А до площини о, можна скористатися формулою:

d = (|AX| * |BX| * |CX|) / S,

де |AX|, |BX| та |CX| - довжини перпендикулярів, проведених від точки А до сторін трикутника, а S - площа трикутника.

Оскільки АВ і АС є похилими, то перпендикулярні відрізки АХ і АУ відповідно дорівнюють 5 см (за теоремою Піфагора).

Площа трикутника АВС дорівнює:

S = (AB * AC) / 2 = (5√2 * 5√2) / 2 = 25 * 2 = 50 см².

Тоді відстань d від точки А до площини о дорівнює:

d = (|AX| * |BX| * |CX|) / S = (5 * 5√2 * 5√2) / 50 = (125/10) см = 12.5 см.

Отже, відстань від точки А до площини о дорівнює 12.5 см.