у трьох класах школи 79 учнів. кількість учнів 5б становить 6/7 від кількості учнів 5а а у 5в

вчиться на 3 учні більше ніж у 5б скільки учнів вчиться у кожному з пятих класів

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Георгий.

Ответ: 79-3=76

5а+5б+5в=\frac{19}{7}+3=76+3

76/19=4(учнів)

4*7=28(учнів) - 5а

4*6=24(учнів) - 5б

4*6+3=27(учнів) - 5в

Відповідь: у 5а - 28 учнів, у 5б - 24 учнів, 5в - 27 учнів.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.