СРОЧНО!!!!! 6. Знайди два невідомих числа, якщо їх різниця дорівнює 5, а 2/5 більшого числа

дорівнює 120 % меншого У відповідь запиши добуток знайдених чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Аня.

Ответ:

Позначимо більше число як x, тоді менше число буде x - 5. За умовою задачі, маємо таке рівняння:

2/5 x = 1.2(x - 5)

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

2/5 x = 1.2x - 6

0.8x = 30

x = 37.5

Тоді менше число буде 32.5 (37.5 - 5). Добуток цих чисел:

37.5 * 32.5 = 1218.75

Отже, відповідь: 1218.75.